Kolpa Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolpa Fan

Kolpa Grubu İlk Ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2. Klip 'Koşa Koşa'ya Çekildi!!

YazarMesaj
PunknuP
Admin
Admin
PunknuP

Kadın Mesaj Sayısı : 160

2. Klip 'Koşa Koşa'ya Çekildi!! Empty
MesajKonu: 2. Klip 'Koşa Koşa'ya Çekildi!!   2. Klip 'Koşa Koşa'ya Çekildi!! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 8:40 pm

Kolpa'dan 'Koşa Koşa''ya Klip!

Cumartesi geceleri JollyJoker Balans'ta gerçekleştirdikleri performanslarıyla Beyoğlu'nun canlı müzik alışkanlığı haline gelen Adanalı genç grup Kolpa, yeni sezona Koşa Koşa adlı şarkılarına çektikleri kliple başladı. Çekimleri geçtiğimiz hafta aşırı yağış ve selle gündeme gelen Çatalca bölgesinde yapılan video klibin yönetmenliğini, Kaçak ve Esin İris düeti 'Slogan Yok' 'un da videosunu çeken Deniz Özgün ve Begüm Yetiş yaptı.

***2 aydır yayınlanmayan dergime, Yüxexes'ime, kavuşabildim dün.. Mutluydum tabiki de; ama sayfaları karıştırınca daha da bir mutlu oldum! "Yuxexes Info" bölümünde Kolpa'ya ve Koşa Koşa'ya ayırdıkları bu yazıyı görünce uçtum resmen! Pc başına geçer geçmez grubun MySpace'ine baktım; ama konu ile ilgili hiçbir yazı göremedim. Mesaj atmayı düşündüm ama grup en son eylülde girmiş hesaplarına. 'Neyse' dedim, sonra hallederim. Aslında yazıyı sizinle dün paylaşacaktım ama pc kafayı yemişti. Siteyi zar zor açabilmiştim; fakat konuyu gönderince hata veriyordu. Ben de 'Yarın gönderirim artık.' deyip bıraktım.. Yazıya bakarak, klibin çekimlerinin bittiğini söyleyebilirim. Ama bununla birlikte klibin henüz yayınlanmadığını da söyleyebilirim.. Bora Abi'ye sormayı planlıyorum klibi? Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar. Dillere dolanacak bir şarkı olduğundan eminim, umarım klip de güzel olmuştur Smile
http://www.esinirisfan.do-goo.com

2. Klip 'Koşa Koşa'ya Çekildi!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolpa / Koşa Koşa
» Kolpa - Kosa Kosa
» Hangi Klip ?
» Koşa Koşa